UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE KOMİSYONU
Search Search
Monday, March 25, 2019

Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu ile Değirmenlik Belediyesi’nden güzel etkinlik

Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu ile Değirmenlik Belediyesi’nden güzel etkinlik

Çocuklara sevgi aşılandı

Etkinlikte “Bin Çocuk Bin Forma” kampanyası çerçevesinde Değirmenlik İlkokulu öğrencilerine KKTC Fenerbahçeliler Derneği tarafından Fenerbahçe forması dağıtıldı.

Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, Değirmenlik Belediye Başkanı Ali Karavezirler, etkinlikte yaptığı konuşmada, Değirmenlik beldesi çocuklarının, beldenin geleceği olduğunu kaydetti.

Karavezirler, Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun “Çocuklara Sevgi Aşılıyoruz” projesine Değirmenlik Belediyesi olarak katkı koymanın gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Karavezirler, KKTC Fenerbahçeliler Derneği’nin “Bin Çocuk Bin Forma” kampanyası ile çocukların yanlarında olmasının güzel bir davranış olduğunu belirtti.

Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu ise konuşmasında, Değirmenlik İlkokulu öğrencileriyle bir arada olmanın ve çocuklara güzel bir etkinlik düzenlemenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Karaokçu, Değirmenlik Belediye Başkanı Ali Karavezirler’e ve KKTC Fenerbahçeliler Derneği’ne katkılarından dolayı teşekkür etti.

Değirmenlik İlkokulu Müdürü Kader Horoz, şubat tatili öncesi çocuklara bu denli güzel bir gün yaşattıkları için Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu, Değirmenlik Belediyesi ve KKTC Fenerbahçeliler Derneği’ne teşekkür etti.


Previous Article “Suriçi kadar Dereboyu da ciddi risk”
Next Article Hentbolda gözler Derviş Mişon Kupasında
Print
42

«March 2019»
MonTueWedThuFriSatSun
25
73940

HENTBOLUN “TUT ELİMİ” ÇOCUKLARI EĞİTİLİYOR

KKTC Hentbol Federasyonu tarafından başlatılan ve Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu işbirliğinde hayata geçirilen Tut Elimi Projesi kapsamında Lefkoşa Surlariçi bölgesindeki ilkokul 3üncü sınıf çocuklarına yönelik hentbol eğitimi çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor

Read more
262728123
4
74592

"Maksimum Sanat Minimum Risk Maraş" adlı sergi bugün açılıyor

Başbakanlık, Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı, Gazimağusa Kaymakamlığı ve Gazimağusa Belediyesi ile Sanat Terapi ve Kişisel Gelişim Merkezi işbirliğinde Maraş bölgesinde okuyan ilkokul öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen “Maksimum Sanat Minimum Risk Sanat Kampı” sergisi bugün açılıyor.

Read more
567
74946

Süper kupada sıra kadınlarda

MAÇ SAAT 18.00’DE

Hentbol Kadınlar Süper Kupa finalinde Yakın Doğu Üniversitesi ile Doğu Akdeniz Üniversitesi takımları karşı karşıya gelecek. Maç saat 18.00’de oynanacak

KKTC Hentbol Federasyonu ve Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu İşbirliğinde gerçekleşecek olan Kadınlar Süper Kupa finali bu akşam oynanacak.
Yakın Doğu Üniversitesi RA25 Spor Salonu’nda oynanacak Kadınlar Süper Kupa finalinde Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) ile Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ-DİGEM) takımları karşı karşıya gelecek.

Read more
8910
75281

Komisyon’dan 3 ayrı etkinlik

Bu çerçevede yarın üç ayrı etkinlik düzenleniyor.  Hümanist-Büro  ile işbirliğinde  uzun zamandır hazırlıkları yapılan Triple P Olumlu Anne Babalık Programı hayata geçirilecek.

Read more
11121314
75652

Gardiyan eğitimleri tamamlandı, sertifikalar yarın veriliyor

Başbakanlık Uyuşturucu İle Mücadele Komisyonu'nun  İçişleri Bakanlığı'na bağlı Merkezi Cezaevi'ne yeni alınan 33 gardiyana yönelik olarak   hafta başında başlattığı Bağımlılık Farkındalık Eğitimi yarın tamamlanıyor.

Read more
151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Categories

Back To Top