Search
Search ×
UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE KOMİSYONU

BAŞBAKANLIK UYUŞTURUCU İLE  MÜCADELE  KOMİSYONU İLE  GREEN PEDAL’DAN UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE DAYANIŞMA

BAŞBAKANLIK UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE KOMİSYONU İLE GREEN PEDAL’DAN UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE DAYANIŞMA

“LONG BEACH ALTIN ÇARK CRITERIUM YARIŞI” YAPILDI

Başbakanlık Uyuşturucu ile  Mücadele  Komisyonu ile  Green Pedal Cycling Derneği Kulübü’nün  işbirliğinde,  çocukları ve gençleri spora  teşvik etmek amacıyla düzenlenen  “Long Beach Altın Çark Criterium Yarışı”  hafta sonu gerçekleştirildi.

 

Yarışma öncesinde miniklerin pedalsız bisiklet şovu yer aldı. Çocuklar kadar ailelerin de heyecan yaşadığı şov sonrasında tüm katılımcı çocuklara teşekkür belgeleri takdim edildi.

Ardından ise ilk kez gece düzenlenen Long Beach Altın Çark Criterium Yarışı”na geçildi.

Büyük bir katılımla gerçekleştirilen yarışta, sporcular, trafiğe kapalı alandaki  iki buçuk kilometrelik parkurda 20 tur üzerinden 50 kilometrelik sürüş gerçekleştirdiler.

DERECELER

Büyük bir heyecan içerisinde geçen yarış sonucunda şu sonuçlar elde edildi:

ALTIN ÇARK SAHİPLERİ

Soner Akbaş: Elit kategori 1.'si

Şevket Hançerli : Genç kategori 1.'si

Ali Sükan: Master kategori 1.'si

 

İSKELE BELEDİYESİ GENÇ KATEGORİ:

1. Şevket Hançerli

2. Mert Hançerli

3. Berk Bağrıkara

PARALİK PEDAL POWER MASTER KATEGORİ

1. Ali Sükan

2. Serhat Alışkan

3.Kudret Güloğlu

AKCAN BİSİKLET ELİT KATEGORİ

1. Soner Akbaş

2. Mehmet Sevinç

3. İlker Ercen

SEGAFREDO MASTER/ELİT KAPISI

İsmet Pire

PARALİK PEDAL POWER GENÇ KAPISI

Mert Hançerli

 

ÖDÜL TÖRENİ

Yarışmadan sonar dereceye girenlere ödülleri  Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu, İskele  Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, Green Pedal Cycling Derneği Kulübü  Başkanı Ahmet Noyan ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından takdim edildi.

 

AHMET NOYAN

Green Pedal Cycling Derneği Kulübü  Başkanı Ahmet Noyan yaptığı konuşmada, kulüp olarak çocukların ve gençlerin sağlıklı şekilde gelişmesine katkı sağlamaya büyük önem verdiklerini vurguladı.

 

Sosyal sorumluluk çerçevesinde  Başbakanlık Uyuşturucu  ile Mücadele Komisyonu ile gerçekleştirdikleri yarışa çok güçlü bir katılım olmasından dolayı

 

Gerçekleştirilen yarışa muhteşem bir katılım olmasından dolayı amacına ulaşmasının mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Noyan, çocukların ve gençlerin geleceği için bundan sonraki süreçte de Komisyonla işbirliklerini en üst düzeyde sürdürme kararı aldıklarını söyledi.

 

HASAN KARAOKÇU

Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu ise, çocukları ve gençleri spora, sanatsal ve kültürel faaliyetlere  yönlendirmeye büyük önem verdiklerini, sporun ve sanatın özünde sevgi, kardeşlik, dostluk ve sosyalleşme oluğunu söyledi.

 

Bu çerçevede geliştirdikleri “Çocuklarımıza Sevgi Aşılıyoruz”  Projesi ile bir çok çalışma yürüttüklerini kaydeden Karaokçu, bu kez “Pedalla Hayata Gülümse” sloganı  çok başarılı çalışmalar yapan  Green Pedal Cycling Derneği Kulübü  ile hedefledikleri toplumsal duyarlılığı artırma anlamında çok başarılı bir faaliyete imza attıklarını belirterek “Emeği geçen herkese, gösteri sürüşüne katılan miniklere ailelerine ve sporculara teşekkür ediyorum” dedi.

 

Karaokçu, Green Pedal Cycling Derneği Kulübü  yeni projeleri hayata geçirmeye kararlı olduklarının da altını çizdi.

 

Etkinlik ödül töreni sonrası düzenlenen Ahmet Evan konseri ile son buldu.

Previous Article BAŞBAKANLIK UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE KOMİSYONU İLE GREEN PEDAL GENÇLERİ SPORA ÇAĞIRIYOR
Next Article 2018 Kuzey Kıbrıs Karting şampiyonası’nda sezonun ikinci yarışı, geçtiğimiz gün yapıldı
Print
70

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

«January 2019»
MonTueWedThuFriSatSun
31123456
78910
67927

“Tut Elimi Projesi” başladı..!

KKTC Hentbol Federasyonu Başkanı Bahadır Ayhan ve yönetimi, proje hakkında KKTC Başbakanı Tufan Erhürman’ı da ziyaret ederek kendisini bilgilendirdi.

Read more
111213
141516171819
67932

Hentbol KTSYD kupaları UKÜ ve GG’nin

KKTC Hentbol Federasyonu ile Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu işbirliğinde düzenlenen Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Kupası maçları tamamlandı. KKTC Telsimin katkıları ile CIU Arena’da gerçekleşen ve yaklaşık 1 hafta süren turnuvada kadınlarda şampiyon Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, erkeklerde ise ençlik Gücü oldu.

Read more
20
21222324252627
28293031123
45678910

Categories

Back To Top