UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE KOMİSYONU
Search Search
Friday, March 22, 2019

BAŞBAKANLIK UYUŞTURUCU İLE  MÜCADELE  KOMİSYONU İLE  GREEN PEDAL’DAN UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE DAYANIŞMA

BAŞBAKANLIK UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE KOMİSYONU İLE GREEN PEDAL’DAN UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE DAYANIŞMA

“LONG BEACH ALTIN ÇARK CRITERIUM YARIŞI” YAPILDI

Başbakanlık Uyuşturucu ile  Mücadele  Komisyonu ile  Green Pedal Cycling Derneği Kulübü’nün  işbirliğinde,  çocukları ve gençleri spora  teşvik etmek amacıyla düzenlenen  “Long Beach Altın Çark Criterium Yarışı”  hafta sonu gerçekleştirildi.

 

Yarışma öncesinde miniklerin pedalsız bisiklet şovu yer aldı. Çocuklar kadar ailelerin de heyecan yaşadığı şov sonrasında tüm katılımcı çocuklara teşekkür belgeleri takdim edildi.

Ardından ise ilk kez gece düzenlenen Long Beach Altın Çark Criterium Yarışı”na geçildi.

Büyük bir katılımla gerçekleştirilen yarışta, sporcular, trafiğe kapalı alandaki  iki buçuk kilometrelik parkurda 20 tur üzerinden 50 kilometrelik sürüş gerçekleştirdiler.

DERECELER

Büyük bir heyecan içerisinde geçen yarış sonucunda şu sonuçlar elde edildi:

ALTIN ÇARK SAHİPLERİ

Soner Akbaş: Elit kategori 1.'si

Şevket Hançerli : Genç kategori 1.'si

Ali Sükan: Master kategori 1.'si

 

İSKELE BELEDİYESİ GENÇ KATEGORİ:

1. Şevket Hançerli

2. Mert Hançerli

3. Berk Bağrıkara

PARALİK PEDAL POWER MASTER KATEGORİ

1. Ali Sükan

2. Serhat Alışkan

3.Kudret Güloğlu

AKCAN BİSİKLET ELİT KATEGORİ

1. Soner Akbaş

2. Mehmet Sevinç

3. İlker Ercen

SEGAFREDO MASTER/ELİT KAPISI

İsmet Pire

PARALİK PEDAL POWER GENÇ KAPISI

Mert Hançerli

 

ÖDÜL TÖRENİ

Yarışmadan sonar dereceye girenlere ödülleri  Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu, İskele  Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, Green Pedal Cycling Derneği Kulübü  Başkanı Ahmet Noyan ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından takdim edildi.

 

AHMET NOYAN

Green Pedal Cycling Derneği Kulübü  Başkanı Ahmet Noyan yaptığı konuşmada, kulüp olarak çocukların ve gençlerin sağlıklı şekilde gelişmesine katkı sağlamaya büyük önem verdiklerini vurguladı.

 

Sosyal sorumluluk çerçevesinde  Başbakanlık Uyuşturucu  ile Mücadele Komisyonu ile gerçekleştirdikleri yarışa çok güçlü bir katılım olmasından dolayı

 

Gerçekleştirilen yarışa muhteşem bir katılım olmasından dolayı amacına ulaşmasının mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Noyan, çocukların ve gençlerin geleceği için bundan sonraki süreçte de Komisyonla işbirliklerini en üst düzeyde sürdürme kararı aldıklarını söyledi.

 

HASAN KARAOKÇU

Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu ise, çocukları ve gençleri spora, sanatsal ve kültürel faaliyetlere  yönlendirmeye büyük önem verdiklerini, sporun ve sanatın özünde sevgi, kardeşlik, dostluk ve sosyalleşme oluğunu söyledi.

 

Bu çerçevede geliştirdikleri “Çocuklarımıza Sevgi Aşılıyoruz”  Projesi ile bir çok çalışma yürüttüklerini kaydeden Karaokçu, bu kez “Pedalla Hayata Gülümse” sloganı  çok başarılı çalışmalar yapan  Green Pedal Cycling Derneği Kulübü  ile hedefledikleri toplumsal duyarlılığı artırma anlamında çok başarılı bir faaliyete imza attıklarını belirterek “Emeği geçen herkese, gösteri sürüşüne katılan miniklere ailelerine ve sporculara teşekkür ediyorum” dedi.

 

Karaokçu, Green Pedal Cycling Derneği Kulübü  yeni projeleri hayata geçirmeye kararlı olduklarının da altını çizdi.

 

Etkinlik ödül töreni sonrası düzenlenen Ahmet Evan konseri ile son buldu.

Previous Article BAŞBAKANLIK UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE KOMİSYONU İLE GREEN PEDAL GENÇLERİ SPORA ÇAĞIRIYOR
Next Article 2018 Kuzey Kıbrıs Karting şampiyonası’nda sezonun ikinci yarışı, geçtiğimiz gün yapıldı
Print
84

«March 2019»
MonTueWedThuFriSatSun
25
73940

HENTBOLUN “TUT ELİMİ” ÇOCUKLARI EĞİTİLİYOR

KKTC Hentbol Federasyonu tarafından başlatılan ve Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu işbirliğinde hayata geçirilen Tut Elimi Projesi kapsamında Lefkoşa Surlariçi bölgesindeki ilkokul 3üncü sınıf çocuklarına yönelik hentbol eğitimi çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor

Read more
262728123
4
74592

"Maksimum Sanat Minimum Risk Maraş" adlı sergi bugün açılıyor

Başbakanlık, Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı, Gazimağusa Kaymakamlığı ve Gazimağusa Belediyesi ile Sanat Terapi ve Kişisel Gelişim Merkezi işbirliğinde Maraş bölgesinde okuyan ilkokul öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen “Maksimum Sanat Minimum Risk Sanat Kampı” sergisi bugün açılıyor.

Read more
567
74946

Süper kupada sıra kadınlarda

MAÇ SAAT 18.00’DE

Hentbol Kadınlar Süper Kupa finalinde Yakın Doğu Üniversitesi ile Doğu Akdeniz Üniversitesi takımları karşı karşıya gelecek. Maç saat 18.00’de oynanacak

KKTC Hentbol Federasyonu ve Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu İşbirliğinde gerçekleşecek olan Kadınlar Süper Kupa finali bu akşam oynanacak.
Yakın Doğu Üniversitesi RA25 Spor Salonu’nda oynanacak Kadınlar Süper Kupa finalinde Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) ile Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ-DİGEM) takımları karşı karşıya gelecek.

Read more
8910
75281

Komisyon’dan 3 ayrı etkinlik

Bu çerçevede yarın üç ayrı etkinlik düzenleniyor.  Hümanist-Büro  ile işbirliğinde  uzun zamandır hazırlıkları yapılan Triple P Olumlu Anne Babalık Programı hayata geçirilecek.

Read more
11121314
75652

Gardiyan eğitimleri tamamlandı, sertifikalar yarın veriliyor

Başbakanlık Uyuşturucu İle Mücadele Komisyonu'nun  İçişleri Bakanlığı'na bağlı Merkezi Cezaevi'ne yeni alınan 33 gardiyana yönelik olarak   hafta başında başlattığı Bağımlılık Farkındalık Eğitimi yarın tamamlanıyor.

Read more
151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Categories

Back To Top